Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Ciulnita din Ciulnita

Mersul trenurilor contact

Ciulnita , Romania

Plecări
Ora Tren Către
04:34 8012 Tren Regio 8012 din Ciulnita
Branesti Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna
06:14 8343 Tren Regio 8343 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
06:22 8444 Tren Regio 8444 din Ciulnita
Stefan Voda Calarasi Nord Calarasi Sud Km. 25 + 700 h
06:30 8022 Tren Regio 8022 din Ciulnita
Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti
06:55 1582 Tren InterRegio 1582 din Ciulnita
Campina Ploiesti Lehliu Predeal Bucuresti Brasov Sinaia Busteni Azuga
07:04 8580 Tren Regio 8580 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
07:09 1981 Tren InterRegio 1981 din Ciulnita
Tulcea Fetesti Nicolae Balcescu Medgidia Cernavoda Cogealac Baia Babadag
07:21 1822 Tren InterRegio 1822 din Ciulnita
Constanta Cernavoda Fetesti Medgidia
08:19 8011 Tren Regio 8011 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
08:45 582 Tren InterCity 582 din Ciulnita
Bucuresti
09:01 8014 Tren Regio 8014 din Ciulnita
Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h
09:15 8591 Tren Regio 8591 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Km. 25 + 700 h Stefan Voda
09:16 8582 Tren Regio 8582 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
09:40 1632 Tren InterRegio 1632 din Ciulnita
Constanta Cernavoda Fetesti Medgidia
10:07 8013 Tren Regio 8013 din Ciulnita
Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele
10:35 1980 Tren InterRegio 1980 din Ciulnita
Lehliu Bucuresti
11:21 1681 Tren InterRegio 1681 din Ciulnita
Constanta Cernavoda Fetesti Medgidia
15:03 1682 Tren InterRegio 1682 din Ciulnita
Bucuresti
15:06 1683 Tren InterRegio 1683 din Ciulnita
Cernavoda Fetesti Medgidia Constanta
15:16 8015 Tren Regio 8015 din Ciulnita
Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru
15:20 8016 Tren Regio 8016 din Ciulnita
Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Branesti Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga
15:30 8593 Tren Regio 8593 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Km. 25 + 700 h Stefan Voda
15:31 8584 Tren Regio 8584 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
16:43 1983 Tren InterRegio 1983 din Ciulnita
Babadag Tulcea Fetesti Nicolae Balcescu Medgidia Cernavoda Cogealac Baia
17:13 1684 Tren InterRegio 1684 din Ciulnita
Bucuresti
17:36 581 Tren InterCity 581 din Ciulnita
Fetesti Constanta
17:56 8017 Tren Regio 8017 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
17:59 8018 Tren Regio 8018 din Ciulnita
Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti
18:14 8586 Tren Regio 8586 din Ciulnita
Slobozia Sud Slobozia Veche Brincoveni
18:15 8595 Tren Regio 8595 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Km. 25 + 700 h Stefan Voda
18:53 1631 Tren InterRegio 1631 din Ciulnita
Ploiesti Medias Oradea Sighisoara Sinaia Teius Huedin Comarnic Blaj Cluj Napoca Campia Turzii Busteni Aiud Razboieni Predeal Azuga Bucuresti Brasov Campina Copsa Mica Alesd
19:15 1982 Tren InterRegio 1982 din Ciulnita
Lehliu Bucuresti
20:18 8021 Tren Regio 8021 din Ciulnita
Km. 25 + 700 h Stefan Voda Calarasi Nord Calarasi Sud
20:34 8344 Tren Regio 8344 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Km. 25 + 700 h Stefan Voda
20:35 8443 Tren Regio 8443 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
21:22 1583 Tren InterRegio 1583 din Ciulnita
Medgidia Constanta Cernavoda Fetesti
22:12 1821 Tren InterRegio 1821 din Ciulnita
Craiova Caracal Petrosani Radna Simeria Carbunesti Arad Calan Ilia Savirsin Deva Valea Subcetate Targu Jiu Bucuresti Draganesti Olt Filiasi Videle Rosiori Nord
22:31 8019 Tren Regio 8019 din Ciulnita
Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru
Sosiri
Ora Tren De la
04:34 8012 Tren Regio 8012 din Ciulnita
Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu
06:14 8343 Tren Regio 8343 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Stefan Voda
06:16 8581 Tren Regio 8581 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
06:22 8444 Tren Regio 8444 din Ciulnita
Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta
06:55 1582 Tren InterRegio 1582 din Ciulnita
Fetesti Medgidia Constanta Cernavoda
07:09 1981 Tren InterRegio 1981 din Ciulnita
Lehliu Bucuresti
07:21 1822 Tren InterRegio 1822 din Ciulnita
Arad Calan Ilia Savirsin Deva Valea Subcetate Targu Jiu Bucuresti Draganesti Olt Filiasi Videle Rosiori Nord Craiova Caracal Petrosani Radna Simeria Carbunesti
08:04 8592 Tren Regio 8592 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Stefan Voda
08:07 8583 Tren Regio 8583 din Ciulnita
Slobozia Sud Slobozia Veche Brincoveni
08:19 8011 Tren Regio 8011 din Ciulnita
Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti Mostistea
08:45 582 Tren InterCity 582 din Ciulnita
Fetesti Constanta
09:01 8014 Tren Regio 8014 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
09:40 1632 Tren InterRegio 1632 din Ciulnita
Azuga Bucuresti Brasov Campina Copsa Mica Alesd Ploiesti Medias Oradea Sighisoara Sinaia Teius Lehliu Huedin Comarnic Blaj Cluj Napoca Campia Turzii Busteni Aiud Razboieni Predeal
10:07 8013 Tren Regio 8013 din Ciulnita
Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti
10:35 1980 Tren InterRegio 1980 din Ciulnita
Baia Ceamurlia Babadag Tulcea Nicolae Balcescu Fetesti Cernavoda Medgidia Cogealac
11:21 1681 Tren InterRegio 1681 din Ciulnita
Bucuresti
14:55 8585 Tren Regio 8585 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
14:59 8594 Tren Regio 8594 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Stefan Voda
15:03 1682 Tren InterRegio 1682 din Ciulnita
Cernavoda Fetesti Medgidia Constanta
15:06 1683 Tren InterRegio 1683 din Ciulnita
Bucuresti
15:16 8015 Tren Regio 8015 din Ciulnita
Ivanesti Branesti Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna
15:20 8016 Tren Regio 8016 din Ciulnita
Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia
16:43 1983 Tren InterRegio 1983 din Ciulnita
Lehliu Bucuresti
17:05 8587 Tren Regio 8587 din Ciulnita
Brincoveni Slobozia Sud Slobozia Veche
17:09 8596 Tren Regio 8596 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Stefan Voda
17:13 1684 Tren InterRegio 1684 din Ciulnita
Fetesti Medgidia Constanta Cernavoda
17:36 581 Tren InterCity 581 din Ciulnita
Bucuresti
17:56 8017 Tren Regio 8017 din Ciulnita
Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti Mostistea Dragos Voda
17:59 8018 Tren Regio 8018 din Ciulnita
Ogoarele Stefan Cel Mare Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta
18:53 1631 Tren InterRegio 1631 din Ciulnita
Constanta Cernavoda Fetesti Medgidia
19:15 1982 Tren InterRegio 1982 din Ciulnita
Babadag Tulcea Fetesti Nicolae Balcescu Medgidia Cernavoda Cogealac Baia
20:18 8021 Tren Regio 8021 din Ciulnita
Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga
20:34 8344 Tren Regio 8344 din Ciulnita
Jegalia Perisoru Fetesti Baraganu Recolta Ogoarele Stefan Cel Mare
20:35 8443 Tren Regio 8443 din Ciulnita
Calarasi Nord Calarasi Sud Stefan Voda
21:22 1583 Tren InterRegio 1583 din Ciulnita
Ploiesti Predeal Bucuresti Brasov Sinaia Busteni Azuga Campina
22:12 1821 Tren InterRegio 1821 din Ciulnita
Cernavoda Fetesti Medgidia Constanta
22:31 8019 Tren Regio 8019 din Ciulnita
Mostistea Dragos Voda Bucuresti Izlaz h Bogdana h Fundulea Pasarea Dilga Lehliu Dor Marunt Sarulesti Dor Marunt Sat h Pantelimon Preasna Ivanesti Branesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!